Звільнення дворів від рослинних рештків та рівчаки в сквері проспекту Свободи в Кам’янському

Новоутворені комунальні служби продовжують прибирання дворів житлової забудови. Тимчасом зимові дощі вчинили шкоду в сквері проспекту Свободи — почали вимивати грунт на газоні, з тривогою відзначають перехожі.

Автор: Валентин Фіголь.

Як повідомлялось раніше, днями бригади, сформовані комунальним автопідприємством Кам’янського, почали прибирання сміття в дворах житлової забудови.

Так, 12 січня робітники з автоманіпулятором прибирали купи рослинних рештків в житловій забудові вздовж проспекту Свободи. Ще в грудні минулого року робітники ДТЕК пообрізували гілля вздовж вуличних електроліній. «Тепер нам прибирати ці купи!» — бідкались двірники «Екології Д». Сьогодні прибудинкові території, нарешті, звільняються від торішніх куп рослинних рештків.

Тимчасом перехожі на проспекті Свободи звернули увагу автора на випадок водної ерозії грунту, від якого руйнується новий газон в районі перетину з вулицею 9 Травня. Колись тут було підвищення, яке знесли минулого літа. Тепер дощова вода тече брукованим похилим майданчиком і стікає на землю, промиваючи в ній рівчаки. Так в дикій природі утворюються яри та балки. Науковці звуть це явище ерозією грунту.