Юні кам’янчани беруть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Пожежам краще запобігти!»

Юні кам’янчани беруть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Пожежам краще запобігти!»

З 1 лютого по 30 квітня проходить Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!», в якому приймають участь діти від 6 до 18 років. Мета конкурсу – формування у підростаючого покоління свідомої позиції до питань безпеки життєдіяльності, виховання культури безпеки, популяризації професії пожежного-рятувальника.

В рамках проведення першого етапу конкурсу – міського, 1-го березня на базі Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області відібрано найкращі творчі роботи кам’янських учнів.

До складу журі увійшли співробітники ДСНС, департаменту з гуманітарних питань та журналісти.

Конкурсні роботи оцінювались за такими критеріями, як відповідність тематиці конкурсу, актуальності теми, оригінальності оформлення, ступеня самостійності автора, тощо.

Під час відбору було розглянуто 124 конкурсних роботи, серед яких малюнки в різних техніках виконання та композиції у вигляді аплікацій, іграшок, тощо. 12 робіт представлятимуть місто Кам’янське вже на обласному оцінюванні.

Юні кам'янчани взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Пожежам краще запобігти!» - ФОТО Юні кам'янчани взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Пожежам краще запобігти!» - ФОТО