Жінки Кам’янського приймали вітання від міського голови

Жінки Кам’янського приймали вітання від міського голови

З першим весняним святом прекрасних мешканок Кам’янського привітав міський голова Андрій Білоусов. Захід відбувся в театрі імені Лесі Українки напередодні Міжнародного жіночого дня. У залі зібралися представниці міської влади, керівники та співробітники навчальних закладів, комунальних підприємств і представниці різних інших професій, чия багаторічна праця робить кращим життя людей в нашому місті.

«Від імені всіх чоловіків Кам’янського вітаю вас, дорогі жінки, зі святом весни і краси! Ви найголовніший скарб, який є в нашому житті. Ви даруєте своє тепло, любов, турботу, доброту і ніжність. Без вас цей світ був би жорстоким і холодним. Ви чудові мами, дружини і співробітниці. Бажаю вам ніколи не турбуватися про завтрашній день. Нехай кожна мить наповнює вас радістю, очі завжди блищать щастям, а на обличчі сяє посмішка!» – сказав Андрій Білоусов.

За високий професіоналізм, видатні досягнення, а також з нагоди свята міський голова вручив жінкам нагороди, грамоти і квіти. Колектив театру підготував цікаву розважальну програму.

Жінки Кам'янського приймали вітання від міського голови - ФОТО