У Кам’янському розпочався місячник з благоустрою

У Кам’янському розпочався місячник з благоустрою

5 березня під керівництвом Кам’янського міського голови Андрія Білоусова пройшла робоча нарада з питань прибирання та благоустрою міських територій. На нараді були присутні керівники комунальних служб і підприємств.

«Осінньо-зимовий період добігає кінця і сьогодні наше основне завдання – привести місто в порядок. Необхідно прибрати тонни піщано-сольової суміші, змет з доріг і вздовж трамвайних колій, навести порядок у дворах і на території навчальних і медичних установ. Ми вже приступили до аварійного ремонту доріг після зими. Ліквідуємо ями, залучаючи автомобіль «УЯР» і бригади ремонтників, щоб в найкоротші терміни усунути ямковість на дорогах. Також департамент ЖКГ та КП «Добробут» повинен перевірити і в разі необхідності відремонтувати всі елементи дитячих та спортивних майданчиків у парках, скверах і у дворах. Наступного тижня проведемо об’їзд і до цього моменту робота повинна вестись по усім напрямкам», – сказав Андрій Білоусов.

Комунальному підприємству «Благоустрій» доручено перевірити всі промислові підприємства, компанії і установи незалежно від форм власності на предмет організації процесу прибирання на закріплених за ними територіях. Також мер доручив підприємствам «Тепломережі» і «Міськводоканал» в найкоротші терміни почати асфальтування ділянок, де були розриття і велися аварійні роботи. Департаменту екології та природних ресурсів міський голова доручив виявити всі стихійні звалища і скласти графік їх ліквідації. Відділ реклами повинен контролювати стан рекламних конструкцій.

Оголошений в березні місячник з благоустрою триватиме до 15 квітня.