Жінки Кам’янського довели, що вони веселі та активні

Жінки Кам’янського довели, що вони веселі та активні

Спортивний азарт зібрав 6 березня кілька десятків жінок різного віку для участі у чудернацьких змаганнях. Учасники прийшли самі, відгукнувшись на заклик в соціальних мережах.

Автор: Валентин Фіголь.

Спортивне свято «Жіночна, гарна та спортивна» відбулось в спортзалі КСК «Прометей». Захід присвячено святкуванню 8 Березня, пояснили організатори – фахівці КЗ «Спорт для всіх». Такі змагання в Кам’янському проводяться вперше, зазначили вони.

«Ми хотіли заохотити людей до активного способу життя, до руху – тому вирішили влаштувати ось такі веселі естафети», – розповіла Дар’я, співробітниця «Спорт для всіх».

Змагання КСК "Прометей"
Азартні естафети в КСК “Прометей”

Змагання проходили у вигляді командних естафет. Конкурси були придумані організаторами. Кожна учасниця мала виконати завдання і передати свою чергу наступному члену команди.

Завдання були різні. Наприклад, пробігти дистанцію під парасолькою в дощовику. Провести тенісного м’яча щіткою для прибирання. Пройти, затиснувши м’яча між колінами і несучи на голові книжку…

Оригінальним був і спосіб формування команд. Організатори просто оголосили через соцмережі про набір всіх бажаючих жінок взяти участь в спортивному святі. Відгукнулось близько півсотні жінок різного віку. З них жеребкуванням на початку змагань сформували 4 команди.

Змагання в КСК "Прометей"
Веселі та активні

Тобто до однієї команди потрапили буквально випадкові знайомі. Але це не завадило командам демонструвати взаємодію та підтримку своїх.

Нечисленні через карантин глядачі теж не були байдужими до змагань – кричали й аплодували за десятьох.

Назва команди-переможиці ледь не потонула в вигуках вболівальників. І троє членів журі вже за пару годин не були певні, хто ж переміг. «Перемогла весна!» – зауважив один з організаторів свята жіночої грації та спортивного азарту. Та потім таки з’ясували, що переможцями стала команда «Найс гелз» («Гарні дівчата»).

Змагання в КСК "Прометей"
Найвідданіші вболівальники змагань