На Дніпропетровщині правоохоронці вилучили контрафактний алкоголь та цигарки

На Дніпропетровщині правоохоронці вилучили контрафактний алкоголь та цигарки

Понад 4500 пачок тютюнових виробів та близько 500 літрів спирту вилучили з незаконного обігу правоохоронці, повідомили у Нацполіції.

Протягом вихідних співробітники превенції Криворізького районного управління поліції провели комплексне відпрацювання міста. За результатами якого були виявленні факти порушення чинного законодавства.

Так, на території одного із ринків у Саксаганському районі правоохоронці виявили приміщення торгівельного закладу, де здійснювали продаж тютюнової продукції без відповідної ліцензії.  Відносно продавця склади протокол за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Загалом  вилучили 4440 пачок контрафактних цигарок.

Також на території Центрально-Міського ринку дільничні офіцери поліції виявили майже 200 пачок цигарок невідомого походження. Відносно продавця склали відповідні адміністративні матеріали. Крім того на одній із вулиць був зупинений підозрілий автомобіль, водій якого перевозив у кузові близько 100 ємкостей зі спиртом, загальним об’ємом майже 500 літрів, без відповідних дозвільних документів.

В тому числі, в ході відпрацювання при перевірці інформації яка надійшла від громадян. На одній із вулиць Покровського району правоохоронці задокументували чоловіка, який здійснював незаконні валютні операції. В результаті чого у нього було вилучено близько 12 тис. гривень та 50 доларів, а також складено адміністративний протокол за ст. 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил про валютні операції). Санкція передбачає попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.

контрафактний алкоголь На Дніпропетровщині правоохоронці вилучили контрафактний алкоголь та цигарки - ФОТО