На Дніпропетровщині чоловік під час прогулянки знайшов 76 застарілих боєприпасів

На Дніпропетровщині чоловік під час прогулянки знайшов 76 застарілих боєприпасів

10-го березня о 08:42 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що під час прогулянки на відкритій території поблизу селища Любимівка Дніпровського району, виявлено застарілі вибухонебезпечні предмети.

Фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області по прибуттю на місце виклику з’ясували, що місцевий мешканець під час прогулянки виявив артилерійські снаряди «АС-76мм» у кількості 33 одиниці, артилерійські снаряди «АС-122» у кількості 3 одиниці та реактивні снаряди «РС-122» у кількості 2одиниці.

Під час додаткового обстеження прилеглої території виявлено артилерійські снаряди «АС-76» у кількості 38 одиниць. Всього виявлено 76 одиниць застарілих вибухонебезпечних предметів.

Піротехніки нагадують про важливість дотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів. У разі виявлення підозрілої знахідки необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102».

Категорично забороняється:

  • торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
  • заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
  • намагатися розібрати вибухонебезпечний предмет.