На Дніпропетровщині за закриття кримінального провадження чоловік пропонував 1000 доларів

На Дніпропетровщині за закриття кримінального провадження чоловік пропонував 1000 доларів

Бажаючи уникнути кримінальної відповідальності, 46-річний чоловік спробував підкупити начальника одного з відділень поліції. За закриття провадження він запропонував правоохоронцю 1000 доларів США. Зловмисника затримано у службовому кабінеті посадовця поліції, повідомили у Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України.

До Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ звернувся начальник одного з відділень поліції Криворізького районного управління поліції та повідомив про пропозицію йому неправомірної вигоди.

46-річний мешканець Дніпропетровщини – фігурант кримінального провадження – спробував вирішити “проблему” шляхом підкупу посадовця поліції. За уникнення покарання він запропонував 1000 доларів США.

За процесуального керівництва Криворізької місцевої прокуратури №3 оперативники внутрішньої безпеки поліції та слідчі поліції Кривого Рогу, затримали хабародавця у службовому кабінеті посадовця поліції під час передачі йому обіцяної суми «відкупних» – 1000 доларів США. Гроші вилучено.

Чоловікові готується вручення підозри за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу  України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років. Наразі його затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.