Небувалий благодійний концерт пройшов у Кам’янському

Небувалий благодійний концерт пройшов у Кам’янському

Благодійний концерт на користь Артема Кириленка, можна назвати безпрецедентним заходом в історії нашого міста. Вперше ідея благодійної підтримки підлітка, який потребує коштовного лікування, зібрала в одній залі сотні небайдужих земляків різного віку. Благодійний захід відбувся 11 березня в КСЦ «Дніпровець».

Автор: Валентин Фіголь.

Благодійний концерт став одним із серії заходів, влаштованих пересічними мешканцями Кам’янського з метою зібрати кошти для Артема. Хлопця було травмовано, коли в сусідній квартирі в будинку по вулиці Матросова 30 січня стався вибух. Причина вибуху досі невідома.

Артем отримав важку травму спини та внутрішніх органів. Для реабілітації в Ізраїлі потрібно більше сотні тисяч доларів, тож земляки збирають гроші, влаштовуючи благодійні аукціони, майстер-класи тощо.

Небувалий благодійний концерт пройшов у Кам’янському - ФОТОСьогоднішній концерт було організовано школярами НВК №3, де навчається Артем, та Молодіжною радою Кам’янського.

На вході до зали було встановлено прозору скриньку, куди охочі кидали гроші для постраждалого хлопця.

Участь у заході взяли творчі та спортивні колективи міста: гімнасти, співаки, танцюристи.

 

Однокласники Артема виступили з композицією «Лісова пісня».

«Ми хочемо показати Артему, що він не один, – висловили свою підтримку організатори концерту. – Сподіваємось, що це випробування залишиться позаду!»

благодійний концерт

благодійний концерт

благодійний концерт