У Кам’янському підлітки вкрали у жінки сумку, і опинилися на лаві підсудних

У Кам’янському підлітки вкрали у жінки сумку, і опинилися на лаві підсудних

Заводський районний суд Дніпродзержинська розглянув кримінальне провадження за обвинуваченням неповнолітніх по ч. 2 ст.186 КК України (грабіж).

Двоє неповнолітніх, яким ледь виповнилося по 14 років, напередодні Нового року, уночі вистежили самотню жінку, і вирішили вкрасти у неї сумку. Пройшовши за жінкою майже до під’їзду її будинку, підлітки вирвали з її рук сумку і побігли, незважаючи на відчайдушні крики потерпілої, яка просила віддати їй майно.

Відбігши на певну відстань і переконавшись, що за їх діями ніхто не стежить, підлітки оглянули сумку, але там було всього кілька гривень і старенький мобільний телефон з битим екраном. Однак виявивши, що у жінки на мобільному рахунку є гроші, вони кинулися з викраденого телефону дзвонити друзям і знайомим.

Перебуваючи під кримінальним переслідуванням, підозрювані вину в скоєнні злочину визнали. Викрадений мобільний телефон і жіночу сумку потерпілої повернули.

Заводський районний суд Дніпродзержинська визнав неповнолітніх винними в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст. 186 КК України і призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі із застосуванням випробувального терміну строком в 1 рік.