На лаві підсудних опинилися четверо чоловіків, які збували наркотики у Кам’янському

На лаві підсудних опинилися четверо чоловіків, які збували наркотики у Кам’янському

За даними слідства, четверо громадян у період з червня по вересень 2020 року займалися збутом метадону шляхом «закладок» мешканцям Кам’янського, повідомляють у пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

З цією метою зловмисники придбали у Кам’янському квартиру, яку використовували як місце тимчасового проживання, а також зберігання та фасування наркотичних засобів. За допомогою мобільного телефону учасники групи повідомляли покупцям місце схованки товару, а отримані грошові кошти використовували для продовження злочинної діяльності.

В ході санкціонованого обшуку за місцем мешкання вказаних осіб правоохоронними органами вилучено понад 66 г метадону, розфасованого у 60 згортках.

Дніпропетровською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно учасників організованої злочинної групи за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2,3 ст.307, ч.3 ст.28 ч.1 ст.306 КК України (незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів; використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, вчинене організованою групою).

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.