В Україні може з’явитися перший автобан

В Україні може з’явитися перший автобан

Укравтодор підписав меморандум, який дасть змогу держагентству найближчим часом оголосити відкритий конкурс для відбору приватного інвестора для реалізації першого в Україні концесійного автобану. Ідеться про будівництво дороги Краковець-Броди-Рівне. Про це повідомив Прем’єр міністр Денис Шмигаль.
Також Укравтодор цьогоріч проведе відкритий міжнародний тендер у межах співробітництва з ЄБРР та ЄІБ щодо будівництва ділянки Північного обходу м. Львів. Разом із дорогою Краковець-Броди-Рівне вони утворять сучасний транспортний коридор із Євросоюзом.
“Це лише один із багатьох проєктів, які ми плануємо реалізовувати у рамках державно-приватного партнерства. Адже цей механізм дає змогу активніше залучати інвестиції в розбудову сучасної та якісної інфраструктури в Україні.
Державні підприємства, які роками збиткують і не є стратегічно важливими, зможуть отримати ефективне керівництво, приплив інвестицій та нарешті почнуть розвиватися. Цього тижня ми передали у Фонд державного майна ще 8 об’єктів для приватизації. А профільний комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт про розблокування Великої приватизації, яка, за нашими очікуваннями, тільки цього року принесе в держбюджет більше 12 мільярдів гривень”, – розповів Шмигаль.