Підприємці Дніпропетровщини створюють партію

Підприємці Дніпропетровщини створюють партію

Партію фермерів та промисловців хочуть створювати активісти ГО «Самозахист підприємців» для захисту інтересів людей праці.

Автор: Валентин Фіголь.

З політичною заявою виступив голова ГО “Самозахист підприємців” Віктор Боровинський на річній звітній конференції Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області.

Віктор Боровинський
голова ГО “Самозахист підприємців” Віктор Боровинський

Влада не чує підприємців, заявив В. Боровинський: це видно і по результатах акції «SaveФОП» в столиці, і по подіях в регіонах України. Всі торішні проблеми малого та середнього бізнесу актуальні й нині, тільки загострились, резюмував очільник громадської організації підприємців.

Минулі вибори, на думку пана Боровинського, показали, що українці обирають людей до влади за принципом «Хай крадуть, аби щось робили!». Тож треба ставити до державного керма своїх людей, переконаний громадський лідер: «Ми маємо самі все для себе робити, а не випрошувати в уряду!»

Своя партія, потужне об’єднання – шлях до припинення утисків державними та місцевими органами влади, погодились з оратором учасники конференції.

«Ми створимо партію аграріїв, ще й промисловців запросимо – в них такі ж проблеми!» – прокоментував намір голова «Самозахисту підприємців».

Підприємці-активісти кажуть, що створення партії не означатиме, що вони не будуть співпрацювати з іншими політичними силами, в яких схожі інтереси. «Партія – це лише політичний інструмент, дружба вища за політику», – зазначила активістка «Самозахисту» Ірина Головко.

нова партія
Організаційні збори майбутніх членів партії аграріїв та промисловців.

Вчора, 16 березня, в Дніпрі відбулись організаційні збори для проведення перших установчих зборів політичного бюро партії аграріїв, промисловців та підприємців. Про це повідомила активістка Оксана Єськова. Обговорювались назва та основи політичної програми партії.

Партія планується як загальноукраїнська. «Були роздуми, але вирішено не зупинятися на місцевому рівні. Зараз зафіксовано осередки по країні. Очікуємо реєстрацію», – прокоментувала процес О. Єськова.