В Кам’янському посадовець релаксує, валяючи шерсть

В Кам’янському посадовець релаксує, валяючи шерсть

Унікальні вироби з шерсті створює Надія Васильєва, директор Кам`янського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Валяючи шерсть, жінка-посадовець відпочиває.

Автор: Валентин Фіголь.

Виставка виробів з шерсті майстрині Надії Васильєвої демонструється в приміщенні центральної бібліотеки Кам’янського.

В Кам’янському посадовець релаксує, валяючи шерсть - ФОТО«Кожна річ унікальна і надзвичайно колоритна! – коментує експозицію Тетяна Герасюта, заступник директора бібліотеки. – Люди розглядають експонати, як картини. Це й справді витвори мистецтва!».

Автор виставки Н. Васильєва два десятки років працює в органах влади. Наразі очолює міський центр соцслужб для сім’ї, дітей та молоді.

«Для мене робота з шерстю – це відпочинок», – визнавала майстриня ще років 5 тому, як вважала себе новачком. Адже творити з шерсті вона почала в 2012 році. Спочатку були невеличкі іграшки-ляльки, потім – торби, потім – декоративні елементи і, зрештою – одяг та картини.

В Кам’янському посадовець релаксує, валяючи шерсть - ФОТОМаючи художню освіту, майстриня об’єднала роботу з шерстю та Петриківський розпис – і старовинний візерунок заграв по-новому в об’ємі.

Н. Васильєва – учасниця багатьох художніх виставок в Україні, і за межами Кам’янського її роботи більш відомі, ніж вдома.

 

Валяння з шерсті – досить складна техніка, яка потребує неабиякої витривалості від митця. Контакт з шерстю та мильним розчином шкодить шкірі рук. Але пані Надія визнає, що зупинитись їй несила, і творчі експерименти з шерстю – це хобі на все життя.

В Кам’янському посадовець релаксує, валяючи шерсть - ФОТО

В Кам’янському посадовець релаксує, валяючи шерсть - ФОТО