З наступного тижня розпочнеться вакцинація жителів Дніпропетровщини вікової категорії 80+
22 березня в 46 стаціонарних пунктів щеплення області будуть проводити вакцинацію людям похилого віку, повідомили в Дніпропетровській обласній раді.
До 28 березня заплановано навчання працівників 208 амбулаторних пунктів щеплення.
Наразі записатись на вакцинацію можуть усі бажаючі. Для цього необхідно звернутись до сімейного лікаря.
Станом на сьогодні бажання зробити щеплення від коронавірусу виявили 20 тисяч осіб у Дніпропетровській області.
З початку вакцинації щеплено 5249 осіб (за 17.03.2021 – 490).