У Кам’янському районі правоохоронці припинили діяльність шахрайських call – центрів

У Кам’янському районі правоохоронці припинили діяльність шахрайських call – центрів

Щоденно працівники  так званих call – центрів телефонували за заздалегідь прописаним сценарієм і під різними приводами виманювали у потерпілих гроші, повідомили у Нацполіції.

Офіси шахраїв були розташований у нежилих приміщеннях без будь-якої вивіски. Працювали в закритому режимі. Для співробітників були створені комфортні умови роботи та забезпечення необхідною комп’ютерною технікою.

18 березня поліцейські Кам’янського РУП на території Кам’янського району  провели санкціоновані обшуки в приміщеннях, де знаходились call-центри, працівники якого щодня ошукували громадян. Під час обшуку правоохоронці вилучили з офісів 135 одиниць комп’ютерної техніки – системні блоки, монітори, ноутбуки, також 20 одиниць мобільних телефонів та комутатори.

Всю вилучену техніку направлено на експертне дослідження. Після отримання результатів яких буде прийнято остаточне процесуальне рішення.

На даний час триває досудове розслідування, під час якого встановлюється організатор незаконного бізнесу та загальна сума завданих збитків.