Молодь Дніпропетровщини запрошують на стажування в облдержадміністрації

Молодь Дніпропетровщини запрошують на стажування в облдержадміністрації

Стартував набір до програми онлайн-стажування молоді у Дніпропетровській ОДА. Долучитися можуть жителі області від 16 до 35 років. Перевага – студентам вишів, учням коледжів і технікумів. Про це розповів заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Владислав Яцук. 

«Наша задача – розповісти молоді, як працює влада, та як із нею можна взаємодіяти. Для цього запрошуємо на стажування», – зазначив Владислав Яцук. 

Стартує програма стажування «Державники» 2 квітня. Проходитиме в онлайн-форматі. Заплановані тренінги, спілкування, дискусії.

Передбачені й дві офлайн зустрічі. Учасники познайомляться із працівниками ОДА. А ще для них проведуть екскурсію облдержадміністрацією. Детальний розклад – тут.

«Програма для активних, молодих, амбітних людей. Тих, хто бачить себе у владі майбутнього. Або прагне впливати на зміни у державі, регіоні, громаді» – вважає перший заступник голови правління Молодіжної ради при ДніпроОДА Дмитро Твердохліб.  

Програма стажування розрахована на місяць. Перший тиждень – ознайомчий. До цього етапу можуть потрапити півсотні кандидатів. Далі з-поміж них оберуть 25 найвмотивованіших. Вони продовжать навчання.

Нині стажування можна буде пройти при управлінні молоді та спорту. Далі планують поширити цю практику й на інші департаменти та управління.

Реєстрація учасників триватиме до кінця березня. Анкета – за посиланням.