У Кам’янському поліцейські та надзвичайники нагадали водіям про доброзичливу поведінку на дорозі

У Кам’янському поліцейські та надзвичайники нагадали водіям про доброзичливу поведінку на дорозі

Поліцейські та надзвичайники провели профілактичний рейд, присвячений  Міжнародному дню ввічливості на дорозі, мета якого звернути увагу водіїв та пішоходів, що ввічлива поведінка учасників дорожнього руху допомагає уникнути аварій та врятувати життя, повідомили у Кам’янському районному управлінні поліції.  

Автомобілі екстрених служб проїхалися по місту із включеними проблисковими маячками та звуковими спецсигналами та перевірили, як водії та пішоходи дотримуються правил дорожнього руху і пропускають спецавтомобілі. Більшість водіїв зупинялись та надавали безперешкодний проїзд автомобілям з проблисковими маячками. Однак з деякими водіями все ж доводилось проводити профілактичні бесіди, аби надалі вони були більш уважними за кермом, звертали увагу на дорожню ситуацію і вчасно реагували на вимоги спецтранспорту поступитися дорогою.

Також під час заходу поліцейські провели профілактичну роботу і з пішоходами. Вони роз’яснили містянам про правила переходу проїзної частини в установлених місцях на відповідні сигнали світлофора. Нагадали, що не можна перебігати дорогу та вибігати з-за різних перешкод не переконавшись, що водії вас помітили та поступаються дорогою. Дітям та підліткам розповіли про можливі небезпечні ситуації на дорозі, якщо при переході вулиці відволікатися на телефонні розмови та  використовувати навушники.

Правоохоронці зазначають, що саме дотримання правил дорожнього руху, уважність, обережність та ввічливість один до одного на дорозі допомагають зберегти здоров’я та життя.