Кам’янські плавці вибороли 9 медалей на чемпіонаті України

Кам’янські плавці вибороли 9 медалей на чемпіонаті України

19-20 березня у Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків, у якому взяли участь 9 спортсменів з Кам’янського.

Наші спортсмени, вихованці позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Промінь», гідно представили місто і область та показали прекрасні результати.

Так, 12-и річна майстер спорту України Тетяна Афанасьєва (тренери чемпіон світу Дмитро Краєвський, Інна Краєвська, Людмила Литвиненко) виборола 4 «золота» з 4 можливих дистанцій на цьому турнірі у індивідуальному заліку. В перший день турніру Тетяна була першою на дистанції 200 метрів брасом та на дистанції 800 метрів кролем. Другого дня спортсменка на дистанції 400 метрів комплексом показала кращий результат за очками FINA серед дівчат та хлопців та завоювала третє «золото». Тетяна здолала дистанцию за 4:57.10, покращивши свій особистий рекорд на короткій воді на 4.08 секунди. Через 20 хвилин дівчина здобула своє четверте «золото» на дистанції 200 метрів батерфляєм.

Крім того, Тетяна Афанасьєва завоювала «бронзу» у складі збірної області у комбінованій жіночій естафеті.

Ще один кам’янчанин, кандидату у майстри спорту України Микола Котенко (тренери Андрій та Наталія Сидорченко), виборов 2 «золота» и 1 «бронзу» в індивідуальному заліку, а також став рекордсменом України у естафетному плаванні.

Також гарний результат показав кам’янчанин Володимир Шакула (тренери Андрій та Наталія Сидорченко) – «срібло» та «бронза» у індивідуальному заліку.

Інші кам’янські плавці змогли покращити особисті рекорди і склали гідну конкуренцію спортсменам з інших міст.