Мешканці приватного сектору Кам’янського активно долучаються до місячника з благоустрою

Мешканці приватного сектору Кам’янського активно долучаються до місячника з благоустрою

Відповідно до розпорядження міського голови Андрія Білоусова на території міста з 9 березня проводиться місячник з благоустрою та санітарного очищення території.

Органи самоорганізації населення приймають активну участь у місячнику по впорядкуванню території міста.

З початку березня мешканці приватного сектору району долучаються до проведення робіт по упорядкуванню прибудинкових територій та територій біля занедбаних і покинутих будинків.

Так, активні мешканці квартального комітету №9 Заводського району (керівник ОСН Єгорова  О.М.) та квартального комітету №11 Південного району (голова ОСН Ворона О.М.), провели суботники по очищенню від випадкового сміття та несанкціонованих звалищ по вул. Стасова, напроти «Авторемзаводу» та по вул. Бородінській.

Відділ з питань діяльності ОСН та ОСББ міської ради звертається до мешканців активно долучатись до участі у місячнику з благоустрою та санітарного очищення міста та нагадує про необхідність приведення у належний санітарний стан територій, прилеглих до індивідуальних житлових будинків після зимового періоду. Також, просимо прибрати будівельний матеріал та сміття, що складуються на прилеглих територіях, обрізати кущі, відновити газони, пофарбувати паркани.

Кам’янчан запрошують не залишатись байдужими і прийняти активну участь у місячнику з благоустрою.

Мешканці приватного сектору Кам'янського активно долучаються до місячника з благоустрою - ФОТО