У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

24 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. Члени виконкому розглянули 25 основних та 35 додаткових питання.

Виконком затвердив заходи з підготовки правобережної зони відпочинку в районі вул.Набережної до роботи у літній період. Зокрема, на територію завезуть пісок, обладнають урни та встановлять сміттєві баки, відремонтують пляжне обладнання та громадські туалети, обстежать дно акваторії тощо.

З порядку денного було знято проєкт рішення «Про припинення постачання теплової енергії у 2021 році», що пов’язано із неналежними для припинення в місті опалювального сезону погодними умовами.

Прийнято рішення «Про черговий призов громадян міста на строкову військову службу у 2021 році». Так, керівникам навчальних закладів, підприємств, установ, організацій міста рекомендовано з 1 березня по 30 червня та з 1 вересня по 30 грудня 2021 року забезпечити оповіщення призовників про виклик до Кам’янського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки та своєчасне прибуття їх до призовної дільниці; забезпечити звільнення від роботи на необхідний час громадянам, які викликаються до центру комплектування та виконують обов’язки, пов’язані з призовом на військову службу, і особам, які направляються військовим комісаріатом на амбулаторне чи стаціонарне лікування.

Виконком затвердив порядок перерахування у 2021 році коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.

Внесені зміни до Порядку виконання заходів програми соціального захисту населення міста на 2019-2022 роки та складу робочої групи для прискореного перегляду регуляторних актів.

Також виконком розглянув питання адміністративних правопорушень, про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, низку проєктів рішень, підготовлені відділом з розподілу житлової площі, департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради та службою у справах дітей міської ради