Кам’янська спортсменка отримала срібну медаль чемпіонату України з веслування академічного на ергометрах

Кам’янська спортсменка отримала срібну медаль чемпіонату України з веслування академічного на ергометрах

23 березня у Дніпрі вихованка позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Металург» Анастасія Міхеєва отримала медаль, яку здобула на Чемпіонаті України у лютому 2021 року.

Так, з 11 по 13 лютого відбувся чемпіонат України з веслування академічного на ергометрах серед юніорів до 19 років. Через карантинні обмеження змагання проходила на домашніх базах спортсменів у режимі онлайн. У чемпіонаті взяла участь наша спортсменка Анастасія Міхеєва, (тренер Олександр Харченко).

Серед більше ніж 50 дівчат зі всієї України, які змагалися на «концептах», і, знову ж таки, через карантинні обмеження свою нагороду дівчина отримала лише 23 березня. У Дніпрі її та інших учасників змагань нагородив перший віцепрезидент Федерації академічного веслування України Павло Крупко.

Від імені міського голови Андрія Білоусова Анастасію Міхеєву привітав начальник управління молоді та спорту Кам’янської міської ради Едуард Коряк та побажав дівчині наступних перемог та нових медалей. До речі, цьогоріч Анастасія отримує міську стипендію, як провідна спортсменка міста.