У Кам’янському відбувся тренінговий курс «Я – грантоїд»

У Кам’янському відбувся тренінговий курс «Я – грантоїд»

25 – 26 березня у Кам’янському відбувся дводенний тренінговий курс з написання грантових проектів «Я – грантоїд».
Організатором тренінгового курсу виступило управління молоді та спорту Кам’янської міської ради спільно з Молодіжною радою міста, громадською організацією «Івент Простір» та Міським парком культури та відпочинку.
У заході взяли участь молоді кам’янчани віком від 14 до 35 років, які прагнуть нових знань.
«Я впевнений, що це тренінговий курс стане для вас корисним та під час якого ви напишете свої перші гранти і обов’язкового отримаєте перемогу. Бажаю Вам блідної роботи та гарного настрою» – сказав начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк.
Під час тренінгового курсу молодь дізналась: що таке грантові проекти, попрактикуватися їх написання у групах, навчилися складати бюджет грантового проекту, та спробували подати заявку на громадський проект «Бюджет участі».
Молодь подякувала спікеру Валерії Якушенко, КП «Парки Кам‘янського» та представникам департаменту економічного розвитку, які розповіли про громадський проект Бюджет участі. м. Кам’янське.
Доречі, молодь презентувала свої напрацювання щодо проектів представникам департаменту і отримали рекомендації подавати свої проекту на участь у конкурсі.