Нічні та вранішні богослужіння у храмах Кам’янського пройшли спокійно

Нічні та вранішні богослужіння у храмах Кам’янського пройшли спокійно

Поліцейські Кам’янського та територіальних відділень забезпечили безпеку громадян під час Великодніх богослужінь. Нічні та вранішні богослужіння пройшли спокійно повідомили у Кам’янському районному управлінні поліцї.

Загалом на Дніпропетровщині у заходах з нагоди Великодня взяли участь близько 80 тисяч вірян, богослужіння проводилися у понад 780 храмах області.

Понад двох тисяч поліцейських, курсантів та нацгвардійців забезпечували публічну безпеку біля храмів під час проведення святкових заходів. Зусилля правоохоронців насамперед були спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи. Правоохоронці несли службу біля храмів, контролювали дотримання карантинних норм та попереджали громадян про дотримання необхідної дистанції.

Переважна більшість громадян дотримувалася  карантинних обмежень.  Однак правоохоронці зафіксували три факти порушень карантинних норм у храмах Дніпра, пов’язані з відсутністю захисних масок. За цими фактами проводиться перевірка.

Також порушили карантинні норми біля кам’янського Свято-Миколаївського собору УПЦ: більшість вірян та представників духовенства були без масок. Соціальної дистанції люди не дотримувались.