Пішов з життя Почесний кам’янчанин

Пішов з життя Почесний кам’янчанин

6 травня пішов з життя Почесний громадянин міста Кам’янське Ткаченко Дмитро Пилипович.

Дмитро Пилипович Ткаченко народився 5 серпня 1923 року в селі Зеленому Петровського району Кіровоградської області в селянській родині. У 1941 році закінчив середню школу у селі Жовтому П’ятихатського району Дніпропетровської області.

З початку війни рив окопи зі своїми односельцями, а по досягненню 18 років, у серпні 1941 року був призваний до лав Червоної Армії. Пройшов навчання в 4-ому Повітрянодесантному батальйоні 3-го Повітряного корпусу. У травня 1942 року розпочав службу в 33-ій гвардійській дивізії Сталінградського фронту – сапером. У вересні 1944 року на Сандомирському плацдармі в Польщі був тяжко поранений, лікувався у воєнному шпиталі м.Тамбова. Після закінчення Другої світової війни у 1945 році вступив до Дніпропетровського медичного інституту, закінчивши навчання у 1950 році за спеціальністю «Лікувальна справа».

Трудову діяльність розпочав районним лікарем акушер-гінекологом в селі Велика Писарівка Сумської області, де працював до 1955 року.

З жовтня 1955 року почав працювати на посаді лікаря акушер-гінеколога у 9-ій міській лікарні м.Дніпродзержинська, а у листопаді 1956 року Дмитро Пилипович очолює гінекологічне відділення 9-ої міської лікарні. Заступником головного лікаря з акушерства і гінекології працює з серпня 1962 року по листопад 1968 року.

У листопаді 1968 року його призначено головним лікарем 9-ої міської лікарні. Цього ж року вченою радою Дніпропетровського медичного інституту присвоєно ступінь кандидата медичних наук.

На посаді головного лікаря перебував 23 роки. В цей період ним було виконано понад 1000 операцій.

З 1991 року по 2014 рік працював лікарем-гінекологом-онкологом гінекологічного відділення 9-ої міської лікарні.

Дмитро Пилипович Ткаченко – ветеран Другої світової війни, нагороджений орденами «Червоної Зірки», «Вітчизняної війни», «Знак Пошани», «Жовтневої Революції», «Богдана Хмельницького» та чисельними медалями.

Рішенням Дніпродзержинської міської ради від 26 вересня 2005 року №614-20/ІV Ткаченкові Дмитру Пилиповичу було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Дніпродзержинська».

Світла пам’ять про Дмитра Пилиповича назавжди залишиться у серцях друзів, колег, вдячних пацієнтів.

Висловлюємо щирі співчуття з приводу тяжкої втрати всім рідним, близьким, друзям покійного.