У Кам’янському чоловіки вирішували суперечки через жінок за допомогою ножа

У Кам’янському чоловіки вирішували суперечки через жінок за допомогою ножа

Поліцейські Кам’янського затримали двох підозрюваних у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень. В обох випадках конфлікти виникли через жінок, і чоловіки вирішували їх за допомогою ножа. Про це повідомили в Кам’янському районному управлінні поліції.

Перший злочин стався 9 травня близько 18:00 у м. Кам’янське. З лікарні швидкої медичної допомоги до поліції надійшло повідомлення про те, що до реанімаційного відділення доставлений 18-річний хлопець з ножовим пораненням. Поліцейські Кам’янського РУП з’ясували, що на вулиці між двома чоловіками виник конфлікт, під час якого 28-річний перехожий напав з ножем на юнака.

Другий злочин стався 9 травня близько 21:30 м. Верхівцеве. До поліції надійшло повідомлення про те, що до реанімаційного відділення госпіталізовано 49-річного чоловіка з ножовим пораненням. Поліцейські відділення поліції № 3 (Верхньодніпровськ) Кам’янського РУП встановили, що під час застілля між двома гостями виник конфлікт, внаслідок якого 34-річний чоловік схопив ніж та поранив знайомого.

В обох випадках конфлікт між чоловіками виник через їх супутниць.

Обох нападників затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За погодженням з прокуратурою їм повідомили про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.