У Кам’янському розглядали житлове питання

У Кам’янському розглядали житлове питання

11 травня відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кам’янської міської ради, на якому було розглянуто 10 блоків питань порядку денного.

Члени комісії підтримали пропозицію про виділення багатодітній родині, яка налічує 10 дітей, 6-ти кімнатної квартири. Також були прийняті рішення про виділення внутрішньо переміщеним особам квартир в будинку по просп.Конституції 32.

Загалом члени комісії розглянули понад 50 заяв мешканців міста, серед яких: внесення змін до договору найму та його продовження, взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, надання кімнат у гуртожитках міста.

З урахуванням пропозицій комісії відділом розподілу житлової площі міської ради будуть підготовлені відповідні проєкти рішень виконавчого комітету міської ради.

Як зазначила начальник відділу розподілу житлової площі міської ради Альона Скала, станом на сьогодні по місту на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, перебуває 477 кам’янчан.

Особам, які перебувають на обліку місто виділяє вивільнені житлові приміщення, які належать до комунальної власності міста (окрім передбачених програм для відселення з житлових приміщень, придбання за рахунок субвенцій з державного бюджету та ін.). З початку 2021 року громадянам надано 9 квартир з житлового фонду соціального призначення й 4 кімнати у гуртожитках комунальної власності міста.