Частина Дніпропетровщини залишилася без води

Частина Дніпропетровщини залишилася без води

Мешканці Синельниківського, Павлоградського, Васильківського, Петропавлівського, Покровського та Межівського районів залишилися без питної води. Ситуація склалася через заборгованість держпідприємства «Дніпро — Західний Донбас», яке обслуговує вищевказані території.
За несплату рахунків установу відключено від постачання електроенергії. Відповідно, зупинена і подача води жителям навколишніх районів.
«Підприємство «Дніпро — Західний Донбас» не підпорядковується обласній раді, тож, ми не можемо нести відповідальність за його роботу. На жаль, допомогти у погашенні боргів ми можемо лише одному з міських водоканалів — Синельниківському. Саме з ним у минулому році, коли виникла подібна ситуація, вдалося досягти домовленостей і взяти його під керівництво Дніпропетровської обласної ради. На погашення боргів Синельниківського водоканалу торік з обласного бюджету було виділено 13 млн грн. На початку 2021-го закладено ще 5 млн грн. З них 2,5 млн спрямовано на вирішення поточного питання», — пояснив голова ДОР Микола Лукашук.
Як зазначив голова Дніпропетровської обласної ради, аби поновити водопостачання необхідно розрахуватися із заборгованістю «Дніпра — Західного Донбасу».
Лукашук зазначив, що вже були проведені наради з мерами міст й досягнуто певного консенсусу.