У Кам’янському стартував спортивний семінар-форум

У Кам’янському стартував спортивний семінар-форум

13 травня, на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №4 розпочав роботу спортивний семінар-форум на тему «Сучасні аспекти навчально-тренувальної роботи в дитячо-юнацьких спортивних школах», організований управлінням молоді та спорту міської ради.

Участь у семінарі приймають директори, їх заступники та методисти 7 дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста. Попередньо вони надали до управління свої пропозиції стосовно тем, які потрібно висвітлити для забезпечення ефективної діяльності ДЮСШ. Розглянувши всі ці пропозиції управління молоді та спорту організувало спікерів, які нададуть вичерпну інформацію з усіх питань.

Форум відкрив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк, який ознайомив усіх учасників з його програмою та побажав колегам плідної співпраці.

Зокрема, в рамках форуму його учасники дізнаються про новітній підхід та використання IT технологій в організації роботи ДЮСШ, ознайомляться з принципами загального діловодства та порядком здійснення медичного супроводження вихованців ДЮСШ.

Крім того, своїм досвідом щодо підготовки спортсменів високої кваліфікації в умовах школи з колегами поділиться Заслужений тренер з академічного веслування, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Морозов.