Міжнародний день сім’ї відзначили у Кам’янському

Міжнародний день сім’ї відзначили у Кам’янському

Міжнародний день сім’ї, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році, відзначається щорічно 15 травня.

З нагоди свята управління молоді та спорту міської ради спільно з міським центром фізичного здоров’я населення міста «Спорт для всіх» та комунальним підприємством «Парки Кам’янського», організували та провели у міському парку культури та відпочинку конкурсно-розважальну програму «Family day» для усіх бажаючих.

Організатори свята підготували цікаву програму в рамках якої талановита молодь Кам’янського продемонструвала свої таланти. Також на усіх присутніх чекали показові виступи від провідних танцювальних колективів міста, а усі бажаючі родини змогли взяти участь у спортивних естафетах.

У естафетах взяли участь 5 молодіжних команд, які зі справжнім спортивним азартом змагалися у веселих конкурсах. Найяскравіше молодь Кам’янського запалила під час конкурсу «Танцювальний батл», який поєднав учасників конкурсу і вболівальників у єдину активну спортивну команду.

У номінації «Найактивніша родина міста» перемогла сім’я Горбатенків, де справжнім лідером був батько. Переможці конкурсу під гучні оплески глядачів були нагороджені подарунками.

Міжнародний день сім’ї відзначили у Кам’янському - ФОТО