У Кам’янському вручили нагороди переможцям інтелектуальних змагань «VIVA! Найрозумніші – 2021»

У Кам’янському вручили нагороди переможцям інтелектуальних змагань «VIVA! Найрозумніші – 2021»

20 травня у Кам’янському відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук (МАН) міського, обласного та Всеукраїнського рівнів «VIVA! Найрозумніші – 2021».

Учні 24-х загальноосвітніх закладів Кам’янського представили на I міський етап конкурсу 144 науково-дослідних проєкти. 65 робіт було відібрано для участі в обласному етапі, 33 проєкти зайняли призові місця на II обласному етапі, 7 з них представляли Дніпропетровщину на Всеукраїнському рівні. У найвідповідальнішому III етапі призові місця зайняли 5 учасників.

Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов вручив нагороди та подарунки всім, хто брав участь в конкурсі. У числі нагороджених – призери всіх етапів конкурсу та їх наставники-викладачі, переможці шкільних олімпіад і різноманітних творчих конкурсів, які проходять протягом усього навчального року.

«Ваші перемоги радують і надихають. Захоплює ваша наполегливість, прагнення до розвитку і високі результати, завдяки яким ви прославляєте наше місто. Для багатьох з вас це впевнені перші кроки у велику науку. Висловлюю подяку науковим керівникам, які підтримують, надихають і допомагають своїм учням досягти нових вершин. Дякую за ваш професіоналізм, компетентність і небайдужість до підростаючого покоління. Бажаю всім вам нових перемог і досягнень!» – сказав Андрій Білоусов.

Директор Дніпропетровського відділення МАН України Наталія Тягло зазначила, що переможці конкурсу – гордість всієї країни.

«Від імені учнів хочу висловити подяку вчителям, науковим наставникам, батькам та міській владі в особі міського голови Андрія Білоусова за величезну підтримку на шляху розвитку дітей», – сказала Наталія Тягло.

У Кам’янському вручили нагороди переможцям інтелектуальних змагань «VIVA! Найрозумніші - 2021» - ФОТО У Кам’янському вручили нагороди переможцям інтелектуальних змагань «VIVA! Найрозумніші - 2021» - ФОТО