Вихідні у єдиноборців Кам’янського – іспити та змагання

Вихідні у єдиноборців Кам’янського – іспити та змагання

Щедрі на випробування вихідні видались в Кам’янському у спортсменів, які займаються єдиноборствами. Відкриту першість міста проводила Федерація тхеквондо, а Федерація кіокушинкан карате – іспити учнів та посвячення в каратисти новачків.

Автор: Валентин Фіголь.

Відкрита першість Кам’янського по тхеквондо під назвою «Прометей» відбулась 22 травня в приміщенні ДЮСШ №4. Змагання такого типу – завжди своєрідний виклик місцевих бійців сусідам.

«На відкриту першість міста можуть приїхати будь які з бійців того ж напрямку єдиноборств з інших міст», – прокоментував захід Олександр Кирпа, тренер з тхеквондо, директор ДЮСШ №4. Цього разу на першість прибули спортсмени з Дніпра, Нікополя, Першетравенська, Кривого Рога, Ізюму, Новомосковська. Участь гостей завжди додає інтриги та азарту змаганням, технічно збагачує бійців.

Вихідні у єдиноборців Кам’янського - іспити та змагання - ФОТО

Кам’янські тхеквондисти того дня здобули чимало перемог, зауважив О. Кирпа, вітаючи вихованців.

Федерація Кіокушинкан карате проводила учбовий семінар 21 травня. Тренери й інструктори під керівництвом Андрія Щиголєва, шихана Дніпропетровського бранчу Кіокушинкан карате, нагадували учням стандарти фізичної підготовки та техніки в їхньому напрямку єдиноборств.

Вихідні у єдиноборців Кам’янського - іспити та змагання - ФОТО

22 травня відбувся кваліфікаційний іспит учнів. Бійці показували ті самі стандарти техніки, які шліфували на семінарі. Хто впорався з завданням – отримав з рук майстрів черговий учнівський ступінь, підвищивши свою бійцівську кваліфікацію.

 «Стандарти техніки – це азбука єдиноборства, – акцентував А. Щиголєв. – Не знаючи азбуки, не зможеш вчитись далі». Класична техніка – це ефективність і безпека рухів, нагадав тренер: «Техніка перевіряється в поєдинку. В поєдинку виявляється, що важливо все: як ти дихаєш, як рухаються твої суглоби, як формуються удари та захист…».

Наймолодші учні в цей день отримали «посвячення в каратисти» – здали свій перший учнівський іспит в карате. Хто пройшов випробування – отримав диплом, своєрідне «посвідчення каратиста».

Вихідні у єдиноборців Кам’янського - іспити та змагання - ФОТО

Слід зауважити, що іспити та змагання в спортивних залах проходили без публіки: схвильовані батьки чекали малих спортсменів назовні.

Вихідні у єдиноборців Кам’янського - іспити та змагання - ФОТО