На Дніпропетровщині примусово видворять двох росіян, які відсиділи за вбивство

На Дніпропетровщині примусово видворять двох росіян, які відсиділи за вбивство

На Дніпропетровщині поліцейські міграційної поліції ініціювали видворення двох іноземців, які звільнилися з виправної колонії. Чоловіків, які скоїли в Україні тяжкі злочини та відбули за них покарання, буде примусово повернуто до країни походження.

Про це повідомили в Нацполіції.

До працівників управління міграційної поліції надійшла інформація, що 21 травня із Криворізької виправної колонії звільняються двоє громадян Російської Федерації, які відбували покарання за умисне вбивство та нанесення смертельних тілесних ушкоджень. Цього ж дня судом винесено ухвалу про примусове видворення іноземців за межі країни.

Поліцейські міграційної поліції спільно з працівниками міграційної служби доставили 65-річного чоловіка до пункту пропуску через державний кордон України у Харківській області із подальшою забороною в’їзду на територію України строком на три роки.

39-річного росіянина доправили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, розташований у Миколаївській області з подальшим видворенням за межі України.