У Кам’янському ЦНАП запрацював муніципальний чат-бот «СВОЇ»

У Кам’янському ЦНАП запрацював муніципальний чат-бот «СВОЇ»

Чат-бот стане надійним помічником для кам’янчан, бо містить важливу інформацію про муніципальні сервіси. Про це повідомили в департаменті муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради.

Завдяки чат-боту можна дізнатися про роботу ЦНАП та умови отримання послуг, написати електронне звернення, оцінити роботу фронт-офісів, підписати петицію тощо.

Користування чат-ботом досить легке: власники смартфонів можуть перейти за посиланням у Viber і Telegram та вибрати необхідний блок. Усього їх 3: «Послуги», «Я+Влада» і «Моя громада».

У блоці «Послуги» міститься інформація про сервіси ЦНАП, адміністративні послуги, у тому числі електронні. Також, тут можна забронювати день та час візиту до ЦНАП.

Блок «Я+Влада» дозволяє написати електронне звернення, відгук, проголосувати за петицію чи підтримати проєкт громадського бюджету.

Блок «Моя громада» є загальним довідником інформації про місто, який буде поступово розширюватися. Тут можна ознайомитися з останніми подіями в Кам’янському та підписатися на стрічку новин.

Запуск муніципального чат-боту «СВОЇ» реалізовано за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується урядом Швейцарії.