ЦНАПи Кам’янського відновлюють надання послуг з видачі водійських посвідчень та реєстрації транспортних засобів

ЦНАПи Кам’янського відновлюють надання послуг з видачі водійських посвідчень та реєстрації транспортних засобів

З 1 червня ЦНАП Кам’янського відновлює надання послуг з видачі водійських посвідчень та реєстрації транспортних засобів.
Як повідомили у Центрі надання адміністративних послуг посвідчення та техпаспорти друкуватимуться адміністраторами ЦНАП на бланках нового зразка, які повністю адаптовані до міжнародних вимог. Новий зразок також виконаний на пластиковій картці. Він тримовний ( українською, англійською,  французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу.
Відтепер на посвідченні буде група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на донорство.
При цьому, інформація про надання згоди або незгоди на посмертне донорство, групу крові (резус-фактор) до посвідчення водія вноситься лише за письмовою згодою особи.
Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу передбачає додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам «Євро – 2» — «Євро – 6» або іншому рівню.
Посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видані раніше є чинними протягом строку, на який їх було видано.
Також відбулися зміни у вартості послуг:
–  обмін водійського посвідчення 243 грн
–  реєстрація транспортних засобів із видачею номерного знака:
–  вітчизняного виробництва та країн СНД — 650 грн, іноземного виробництва — 690 грн
–  мототранспорту вітчизняного виробництва та країн СНД – 550 грн, іноземного виробництва – 580 грн
–  причепів вітчизняного виробництва та країн СНД – 560 грн, іноземного виробництва – 600 грн
–  мопедів — 440 грн