Лівобережний парк Кам’янського продовжують реконструювати

Лівобережний парк Кам’янського продовжують реконструювати

У лівобережному парку Кам’янського триває реконструкція. Хід будівельних робіт 27 травня перевірив мер міста Андрій Білоусов.

На даний момент на території парку виконано заміну асфальтного покриття на тротуарну плитку, реконструйовано зовнішнє освітлення, встановлено нові лавки та урни. Днями встановили вуличні спортивні тренажери, проводиться озеленення.

«Фактично площа парку збільшилася в кілька разів. Тут буде оглядовий майданчик, скейт-парк, зона для гри в хокей на роликах, фонтан, великий дитячий майданчик і багато нових атракціонів. Ми будемо поетапно вводити в роботу окремі ділянки парку, але повна здача об’єкта в експлуатацію та офіційне відкриття заплановане на 18 вересня – на День міста», – сказав Андрій Білоусов.

Директор лівобережного парку Олександр Галкін зазначив, що з 1983 року парк ні разу не бачив ремонту. Після реконструкції парк кардинально зміниться, його можна буде відвідувати не тільки влітку, а й в зимову пору року. Гості парку вже бачать різницю і радіють змінам. Відвідувачів стало в рази більше. Декілька разів на тиждень адміністрація парку проводить розважальні заходи для відпочиваючих. Найближче свято відбудеться 1 червня – в День захисту дітей.

Лівобережний парк Кам'янського продовжують реконструювати - ФОТО Лівобережний парк Кам'янського продовжують реконструювати - ФОТО Лівобережний парк Кам'янського продовжують реконструювати - ФОТО