На Дніпропетровщині підвели підсумки профілактики безпеки руху

На Дніпропетровщині підвели підсумки профілактики безпеки руху

На Дніпропетровщині підведені підсумки проведення профілактичних заходів, спрямованих на зниження аварійності на дорогах. Протягом відпрацювання правоохоронці виявили та припинили понад 8 тисяч правопорушень, повідомили в Нацполіції.

Комплекс профілактичних заходів проводився з 12 квітня по 26 травня, у два етапи – підготовчий та практичний. Для проведення рейдів спрямованих на  виявлення та припинення правопорушень у сфері дорожнього руху, а також притягнення до відповідальності винних водіїв були створені додаткові патрулі, з числа поліцейських групи реагування патрульної поліції та правоохоронців Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області.

Відносно водіїв, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння правоохоронці склали 463 протоколи. За перевищування встановлених обмежень швидкісного руху поліцейські винесли 318 постанов.

Також відносно пішоходів та велосипедистів, які порушували правила дорожнього руху правоохоронці склали 391 протокол.

За порушення правил переїзду перехресть винесено 258 постанов, та за порушення правил проїзду пішохідних переходів – 163.

Поліцейські звертаються до водіїв та пішоходів з проханням бути уважними, обережними на дорозі та не порушувати правил дорожнього руху.