На Дніпропетровщині викрили групу чоловіків за розповсюдження дитячої порнографії

На Дніпропетровщині викрили групу чоловіків за розповсюдження дитячої порнографії

Через мережу Інтернет, з використанням файлообмінників, зловмисники розповсюджували фото та відео з елементами дитячої порнографічної продукції, повідомляють у Нацполіції.

28 травня за місцем мешкання чоловіків правоохоронці провели три санкціоновані судом обшуки, в результаті яких вилучили 36 жорстких дисків, системний блок, Wi-Fi роутери, зовнішні жорсткі диски, флеш-накопичувачі, оптичні диски, мобільний телефон та предмет схожий на пістолет.

Все вилучене направлено на проведення відповідних експертиз. За результатами дослідження буде вирішено питання про вручення повідомлення про підозру чоловікам.

Як з’ясувалося, троє мешканців Дніпра, віком від 47 до 58 років, протягом 2020-2021 років здійснювали розповсюдження дитячої порнографії через Інтернет.

Обшуки проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 301-1 (одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження) Кримінального кодексу України.