Минулого тижня на водоймах Дніпропетровщини загинули п’ятеро людей

Минулого тижня на водоймах Дніпропетровщини загинули п’ятеро людей

П’ятеро дорослих людей потонули на водоймах Дніпропетровщини минулого тижня, повідомляють рятувальники області.
1 липня в селищі Обухівське на річку Оріль пішов купатись та зник громадянин 1960 року народження. Водолази на відстані 20 м від берега та на глибині 5 м виявили тіло загиблого та доправили до берега, після чого передали працівникам поліції.
– 2 липня – місто Кривий Ріг. Під час відпочинку у воді зник громадянин 1984 року народження. Водолази виявил тіло на відстані 10 м від берега та на глибині 6 м.
– 3 липня – село Єлизаветівка в Кам’янському районі. Від служби «102» надійшло повідомлення про те, що під час купання у водоймі зникла громадянка 1979 року народження. Тіло жінки виявлено за допомогою водолазного спорядження, на відстані 12 м від берега та на глибині 4 м.
– 4 липня – місто Павлоград. Від служби «102» надійшло повідомлення про те, що під час купання місцевими мешканцями виявлено та доправлено до берега тіло чоловічої статі на вигляд 60-65 років. Дані та обставини загибелі з’ясовують працівники поліції.
– 4 липня знову у Павлограді під час купання місцеві мешканці знайшли та доправили до берега тіло громадянина 1987 року народження.
Надзвичайники вкотре закликають всіх громадян дотримуватися правил безпеки під час відпочинку біля водоймища.