У Дніпрі на кладовищі вимагали хабарі за поховання

У Дніпрі на кладовищі вимагали хабарі за поховання

У Дніпрі завідувач кладовища підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, повідомляють в пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Західної окружної прокуратури міста Дніпра викрито на одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України) заступника начальника однієї з виробничих дільниць комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Дніпровської міської ради

Так, співробітники ритуальної служби, усвідомлюючи емоційний стан громадян, котрі до них звертаються, та обмеження у часі, організували злочинну схему з вимагання та отримання неправомірної вигоди за поховання.

У травні 2021 року до заступника начальника однієї з виробничих дільниць вказаного комунального підприємства звернувся громадянин з приводу поховання близької людини на одному з кладовищ міста.

Виконуючи відведену роль, завідувач кладовища повідомив, що за надання місця для поховання та викопування могили останній повинен передати йому неправомірну вигоду у розмірі 6000 гривень.

Під час одержання вказаних коштів зловмисника було викрито правоохоронними органами та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі йому повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення. Обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності інших причетних у скоєнні злочину осіб.

Досудове розслідування  триває.