Кам’янське відвідала делегація посольства Республіки Казахстан

Кам’янське відвідала делегація посольства Республіки Казахстан

6 липня перший Президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв відзначає свій 81-й день народження. Кам’янське (Дніпродзержинськ) – місто його юності. Тут він закінчив Кам’янське вище професійне училище, зробив перші кроки в професії металурга. Протягом багатьох років Теміртау і Кам’янське – міста-побратими. З нагоди Дня народження Нурсултана Назарбаєва в Кам’янське з дружнім візитом прибула делегація посольства Республіки Казахстан на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Казахстану в Україні Дарханом Калетаєвим.

У складі делегації – секретар Карагандинського обласного маслі хату Серик Утешов, секретар масліхату міста Теміртау Олексій Ломакін, Почесний консул Казахстану в місті Харків Емін Муса огли Наджафлі та багато інших. Разом з гостями в Кам’янське приїхав також перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Геннадій Гуфман.

Почесних гостей зустрів міський голова Кам’янського Андрій Білоусов. У рамках візиту гості відвідали оновлений сквер по проспекту Свободи, поспілкувалися з представниками ветеранських організацій, поговорили про розвиток міста та подивилися відео про досягнення Кам’янського, в музеї історії провели круглий стіл з членами Молодіжної ради і переглянули документальний фільм про роки, проведені Нурсултаном Назарбаєвим у нашому місті.

«У День народження Першого Президента Республіки Казахстан, Лідера нації – Нурсултана Абішовича Назарбаєва я радий вітати всіх членів делегації в Кам’янському. Я сам мав честь двічі бути на його Дні народженні у вас в гостях. Під час нашого спілкування він багато питав про місто, ставив запитання про металургійний комбінат. Ми бажаємо йому довгих років життя, щастя і здоров’я, а також процвітання Республіці Казахстан», – сказав Андрій Білоусов.

Разом з привітаннями Андрій Білоусов передав імениннику пам’ятний подарунок – годинник із Кам’янського з гербом нашого міста.

«Ми дуже вдячні за такий теплий прийом. Сподіваємося, що ця зустріч стане новим етапом наших партнерських відносин»,  – сказав Дархан Калетаєв.

Геннадій Гуфман зазначив, що таке поважне ставлення до представників свого народу і до керівника Республіки – справжній позитивний приклад для нашої молоді та всіх українців.

 

Кам'янське відвідала делегація посольства Республіки Казахстан - ФОТО Кам'янське відвідала делегація посольства Республіки Казахстан - ФОТО