Вступ-2021: як абітурієнтам Кам’янського не помилитись при реєстрації

Вступ-2021: як абітурієнтам Кам’янського не помилитись при реєстрації

Щороку в перші дні реєстрації абітурієнти звертаються на гарячі лінії Міносвіти чи Єдиної електронної бази з питань освіти, щоб виправити помилки, яких вони припустилися під час подання заяв до вишів.

Автор: Валентин Фіголь.

Найпоширеніші помилки

Можливість для реєстрації електронних кабінетів абітурієнта відкрилась в Україні з 1 липня. Але перші дні реєстрації зазвичай найбільш проблемні – система перевантажується через велику кількість одночасних звернень. Тож експерти радять зачекати декілька днів.

Про найпоширеніші помилки вступників розповіла керівниця ДП «Інфоресурс» Ольга Бєлік.

Звичайно, трапляється, коли не вступники, а їхні батьки чи навіть бабусі реєструють замість них електронні кабінети та на власний розсуд подають заяви на вступ. Якщо таку заяву на бюджет вже зареєстрував заклад освіти, зазвичай виправити нічого не можна…

Через неуважність вступники можуть реєструвати електронний кабінет на неіснуючу або заборонену в Україні адресу електронної пошти, плутати літери або цифри в адресі своєї скриньки.

Буває, вступник кілька разів підряд вказує неправильний пароль під час входу до власного кабінету, тому система блокує його на 15 хвилин. Краще вже скористатися сервісом «Забули пароль?» для його швидкого відновлення.

Ще одна помилка – завантаження довідки про реєстрацію у сільській місцевості (для отримання сільського коефіцієнта), що не відповідає визначеному зразку. Наразі в електронному кабінеті вступника немає можливості видалити таку довідку після подання електронної заяви. Тож вступнику треба переконатися, що довідка відповідає встановленому зразку (Додаток №13 до Постанови КМУ «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»). Заздалегідь треба перевірити, чи вважають школу сільською,  на відповідному сайті.

Сільський коефіцієнт не застосовують для внутрішньо переміщених осіб та вступників, які живуть у селі без реєстрації.

Трапляється, що вступники використовують не типове фото для документів, а особисті фотографії чи «селфі». У системі електронного вступу є вимоги до формату та розміру фото і сканкопій документів, які завантажують вступники. Тому перед завантаженням слід переконатися, що документи збережені в форматах JPG (JPEG), а максимальний розмір кожного файлу – до 1 Мб.

Помилкою також є те, що вступник не звертає уваги на обов`язковість підтвердження, що його ідентифіковано як переможця міжнародної олімпіади, члена збірної України тощо (для використання пільги під час вступу). Це треба зробити до моменту подання першої заяви.

Неправильно, коли вступник хоче подати заяву на спеціальність, на яку не має результату ЗНО з відповідного предмету. Перевірити, чи підходять предмети ЗНО до бажаної спеціальності, можна на сайті.

Вступники помилково не звертають увагу на статус «Потребує уточнення». Цей статус означає, що заяву прийняли до розгляду у виші, але вона потребує уточнення, оскільки є некоректні дані.

У разі помилкового подання заяви вступник може скасувати заяву без втрати пріоритету, якщо її ще не розглянули у виші (тобто поки у заяви немає статусу “Зареєстровано у закладі освіти” або “Потребує уточнення вступником”). Якщо в закладі освіти вже обробили заяву, але вступник вирішив її скасувати, пріоритет у такому випадку втрачається.

Також серед помилок може бути некоректний підрахунок середнього бала документа про освіту. Для розрахунку середнього бала можна скористатися електронним калькулятором, який є на сайтах університетів.

Правильно надсилайте документи

Якщо абітурієнт надсилає документи звичайною поштою, необхідний відбиток штемпеля з описом документів. Якщо електронною – мають бути сканкопії документів з електронним підписом вступника (не батьків).

Варто підготувати якісні сканкопії кожного документа, які треба подати до приймальної комісії обраного закладу освіти. Бажано кожен багатосторінковий документ робити одним файлом у форматі PDF. Назви файлів мають однозначно ідентифікувати їхній зміст. На кожний файл треба поставити цифровий підпис вступника (не батьків).

Оформити файл з описом документів слід фразою такого змісту: «На момент накладання КЕП оригінали всіх документів маю на руках і зобов’язуюсь подати їх до закладу освіти після прибуття на навчання. Усвідомлюю, що в разі неподання оригіналів наказ про моє зарахування на навчання буде скасовано в частині, що мене стосується». На цей файл також треба поставити КЕП.

Всі файли з підписами слід надіслати на електронну пошту приймальної комісії (яка вказана в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності), з підтвердженням отримання.

У полі теми листа слід написати: «Оригінали документів ПІБ за спеціальністю XXX (номер спеціальності), № у списку YYY (номер вступника у рейтинговому списку)».

Щоб пересвідчитися, що ваш лист не потрапив у спам, варто зателефонувати до приймальної комісії.

Найголовніші поради для вступників – бути уважними до деталей, не ставитися формально до вимог приймальних комісій та чітко визначати власні пріоритети під час подання заяв для вступу.