Міський голова Кам`янського привітав ФК «Дзержинець» з перемогою

Міський голова Кам`янського привітав ФК «Дзержинець» з перемогою

Молода футбольна команда «Дзержинець» стала переможцем II Ліги чемпіонату Дніпропетровської області з футболу сезону 2020-2021 серед аматорських команд. У чемпіонаті брали участь 8 команд Дніпропетровської області.

Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов зустрівся з гравцями ФК «Дзержинець», щоб особисто привітати їх з перемогою.

«Це ваша перша велика перемога і суттєвий успіх для команди, яка вперше взяла участь в таких змаганнях. Ми пишаємося кожним з вас. Дякую за те, що прославляєте наше місто і гідно представляєте його на футбольній арені. Бажаю всім здоров’я, щастя та подальших успіхів у спортивній кар’єрі. Зі свого боку ми продовжуємо розвивати міську спортивну інфраструктуру. Відкрили стадіон «Надія» на лівому березі і стадіон у селищі Карнаухівка. Цього року відкриємо одразу три багатофункціональних стадіони – Черемушки, лівий берег і проспект Конституції, де можна буде професійно грати в футбол», – сказав Андрій Білоусов.

Всім футболістам команди «Дзержинець» Андрій Білоусов вручив подячні листи. Подякував за роботу і вручив грамоти тренеру команди Валерію Палейчуку, президенту ФК «Дзержинець» Костянтину Саусь і спортивному директору команди, голові федерації футболу Кам’янського Едуарду Коряку.

«Від імені всієї федерації дякую Андрію Леонідовичу Білоусову за підтримку, яку ми відчуваємо протягом багатьох років. Зараз у нас один великий стадіон і вже така значуща перемога. Коли відкриються ще три стадіони всі наші команди, які грають в чемпіонаті області, стануть призерами» – сказав Едуард Коряк.

Міський голова Кам`янського привітав ФК «Дзержинець» з перемогою - ФОТО