На Дніпропетровщині колишній співробітник компанії пограбував її разом з приятелем

На Дніпропетровщині колишній співробітник компанії пограбував її разом з приятелем

У Павлограді поліцейські затримали двох спільників, які викрали автомобіль і майно приватного підприємства. Один із зловмисників – колишній співробітник компанії, мав запасний ключ до автомобіля і знав, що у транспорті може перебувати вартісний вантаж. Він заздалегідь запланував заволодіти транспортом та залучив до скоєння злочину свого знайомого.Про це повідомили в Нацполіції.

Як встановили павлоградські поліцейські, 36-річний чоловік у минулому працював у компанії та коли звільнився, привласнив запасний ключ від службового автомобіля «Opel Combo». 25 червня чоловіки вистежили машину з товаром та дочекалися, коли водій зайшов всередину магазину. Далі сів за кермо та поїхав до гаража. Там зловмисники вивантажили коробки з цигарками – понад 1200 пачок на суму понад 500 тис. гривень та заволоділи 160 тис. гривень із сейфа.

В ході проведених оперативних заходів поліцейські розшукали автомобіль та затримали підозрюваних.

7 липня зловмисникам вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Чоловікам загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі. Наразі скеровано клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.