У Кам’янському провели загальноміський пробіг

У Кам’янському провели загальноміський пробіг

10 липня в Кам’янському за підтримки міського голови Андрія Білоусова відбувся щорічний легкоатлетичний пробіг на підтримку Олімпійської збірної України, яка через два тижні почне виступ на Олімпійських Іграх.

У спортивному заході взяли участь більше 500 людей – професійні спортсмени, аматори, молодь, дорослі і діти. Дистанцію в 3000 метрів подолали всі учасники, в тому числі люди з інвалідністю – представники центру фізичної культури і спорту «Інваспорт».

«Після дворічної перерви через пандемію ми відновлюємо спортивні традиції. За дорученням мера Андрія Білоусова цього літа в місті заплановано провести багато спортивно-масових заходів. Серед них самі улюблені кам’янчанам – фестиваль водних видів спорту та Велодень-2021», – сказав начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк.

Переможці пробігу в абсолютній першості серед чоловіків і жінок, а також у категоріях: наймолодший учасник/учасниця і найстарший учасник/учасниця були нагороджені цінними подарунками.

У Кам'янському провели загальноміський пробіг - ФОТО У Кам'янському провели загальноміський пробіг - ФОТО У Кам'янському провели загальноміський пробіг - ФОТО У Кам'янському провели загальноміський пробіг - ФОТО