Кам’янська громада долучилась до регіонального форуму

Кам’янська громада долучилась до регіонального форуму

Про економічне сьогодення та майбутнє молоді в громадах говорили під час регіонального форуму, до якого долучились голови ТГ Кам’янського району. Навчання організували співробітники Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства Дніпропетровської обласної ради.
«Це вже третій подібний захід в цьому році, який організовує DIA. Такі освітні заходи ми проводимо для територіальних громад кожного новоствореного району. Сьогодні говорили про напрацювання та преференцій, які ТГ можуть використовувати для розвитку власних територій. Зазначу, що Кам’янський район – один з найбільших у Дніпропетровській області та охоплює понад 15% її площі. На території району функціонує 14 589 суб’єктів господарювання, а обсяг реалізованої продукції складає 7% від загального обсягу всієї області. Це якнайкраще демонструє розвиненість Кам’янського району, економічну активність та його значення для розвитку всієї Дніпропетровщини. Ефективне впровадження місцевих преференцій стане «зеленим світлом» для інвесторів, як вітчизняних, так і міжнародних», — розповіла директорка DIA Валентина Затишняк.
Головна мета конференції – сформувати стійку комунікацію між учасниками через дискусії, воркшопи, навчання та обмін досвідом. В результаті цих заходів буде створений надійний фундамент для ефективної співпраці та взаємовигідного партнерства у майбутньому.
Подібні форуми вже відбулись у Дніпровському, Павлоградському та Новомосковському районах.