У Кам’янському на базі СК «Прометей» відбулося закриття першої зміни дитячого табору з баскетболу

У Кам’янському на базі СК «Прометей» відбулося закриття першої зміни дитячого табору з баскетболу

З ініціативи Федерації баскетболу та за підтримки міського голови Андрія Білоусова в Кам’янському вперше був організований дитячий тренувальний табір з баскетболу «Я все зможу».

Під час роботи табору юні кам’янчани, учні всіх шкіл нашого міста брали участь в тренуваннях і тренінгах зі спортивної психології, переглядали матчі, обговорювали ігрові ситуації. Щодня табір відвідували більше 60 дітей з Кам’янського у віці від 10 до 16 років.

Закриття першої зміни дитячого табору відбулося в баскетбольному залі СК «Прометей». На фінальну зустріч приїхали мер міста Андрій Білоусов, меценат і депутат міської ради Сергій Миршавка, один із засновників шкільного табору, тренер і гравець баскетбольного клубу «Кам’янське» Ельджун Алієв та інші почесні гості.

«За час роботи табору ви набули багато нових знань і навичок. Я бажаю вам успіхів і подальшого розвитку в спорті. Наше завдання – створювати всі умови для того, щоб спорт в Кам’янському розвивався. Ми підтримуємо всі спортивні напрями, зараз будуємо три нових багатофункціональних стадіони з ігровими зонами, де будуть і майданчики для гри в баскетбол на лівому березі, на Черемушках і на проспекті Конституції. А також продовжуємо будівництво льодової арени. Займайтеся спортом, будьте сильними, активними і здоровими», – сказав Андрій Білоусов.

Президент Федерації баскетболу Кам’янського Олександр Литвиненко подякував меру і всім, хто брав участь в організації спортивного заходу.

«Табір був спрямований на те, щоб діти могли ознайомитися з баскетболом як з видом спорту, отримали перші ази, спробували себе в ролі майбутніх спортсменів. Нас дуже підтримує міська влада і люди, які щиро люблять баскетбол. Дітей забезпечили харчуванням і спортивним інвентарем, їх завдання було – просто прийти і займатися з тренером. З такою підтримкою я думаю, що вже в серпні, до початку навчального року, ми обов’язково продовжимо і організуємо тренувальний табір для школярів міста на ще більш масштабному рівні», – сказав Олександр Литвиненко.

Директор СК «Прометей» Анатолій Івашина зазначив, що сьогодні двері баскетбольного залу спортивного комбінату відкриті для всіх спортсменів нашого міста, які народилися і живуть у Кам’янському, а не тільки для професійних гравців контрактників.

У Кам'янському на базі СК «Прометей» відбулося закриття дитячого табору з баскетболу - ФОТО У Кам'янському на базі СК «Прометей» відбулося закриття дитячого табору з баскетболу - ФОТО