Черв’яки утилізують рослинні рештки поряд з Кам’янським районом

Черв’яки утилізують рослинні рештки поряд з Кам’янським районом

У селі біля західного кордону Кам’янського району є місце, де біовідходи вже 10 років утилізують – черв’яки.

Автор: Валентин Фіголь.

Фермер Анатолій Маслов вже 10 років тримає черв’ячну ферму в селі Новопілля між Кривим Рогом та Жовтими Водами. Його приклад може стати в нагоді тим, хто хотів би отримувати користь від біовідходів – непотрібних і несвіжих продуктів, листя й іншої органіки.

«Я хочу переробляти відходи, які залишаються на моїй ділянці, – говорить пан Анатолій. – А економія – це теж певний заробіток!: Наприклад, згребти все в  мішки, відвезти машиною на смітник – це гроші і час… А я цілі вантажівки відходів можу переробляти буквально на своєму подвір’ї, та ще й отримувати добриво».

Пан Анатолій тримає вермиферму – ферму з переробки рослинних рештків у біогумус – на своїй ділянці, на території площею біля 20 квадратних метрів, просто неба. Він досі вважає цю діяльність більше експериментом, ніж бізнесом.

Черв’яки утилізують рослинні рештки поряд з Кам’янським районом - ФОТО
Рослинні рештки, які черв’яки переробляють у біодобриво

Фермер підрахував свою економію: якби рослинні рештки з земельної ділянки не перероблялися черв’яками, за 10 років треба було би винаймати приблизно 30 вантажівок для їх вивозу. Або спалити, як роблять інші селяни чи дачники. А так фермер отримує власний біогумус – цінне органічне добриво. Сім’я з 1,5 тисяч черв’яків, заселена на двох квадратних метрах компосту, може зробити 2 тонни біогумусу за сезон. На olx тонну біогумусу власники черв’яків продають за 4,5 тисячі гривень.

Знайомий пана Анатолія, за його словами, робив з біогумусу витяжку, розчиняв у воді, фасував у пластикові ємності і продавав. В інтернеті ціна за літр витяжки стартує від 85 гривень за літр.

Біогумус на вермифермі виробляють черв’яки. Це так званий червоний каліфорнійський родич нашого дощового черв’яка.

Організувати вермиферму нескладно, переконує фермер Маслов з Новопілля. Спершу треба підготувати територію компостера: насипати траву і листя; зверху — землю; потім – продуктові відходи і, наприклад, курячий послід.

Замовити в інтернеті каліфорнійського черв’яка або черв’яка-старателя – це оптимальні види для переробки на території України, як написано в підручнику «Основи біотехнології» під редакцією В. О. Слободяна. Пан Анатолій тримає обидва види черв’яків.

Через тиждень в компостер можна заселяти черв’яків. Зволожити масу, підняти верхній шар і запустити черв’яків.

Щоб черв’яки розмножувалися і нормально жили, треба давати їм достатньо їжі: на 200 кілограм відходів треба приблизно 100 грамів черв’яка. Нову порцію їжі слід давати черв’якам тоді, коли вони з’їли попередню.

Фермер каже, що готовий нарощувати потужність вермикомпостерів – аби був попит на біогумус.

«Черв’яки — то не складно, — говорить Анатолій. — Я у цій справі не професор, але вже 10 років вони живуть тут і розмножуються, утворюють добриво. Час від часу роздаєю їх потроху знайомим новопільцям. І якщо треба черв’як, можете до мене звернутися».

Номер фермера Анатолія, у якого можна попросити черв’яків: +380675661531.