На Дніпропетровщині за допомогою аеророзвідки поліція виявила теплиці з коноплями

На Дніпропетровщині за допомогою аеророзвідки поліція виявила теплиці з коноплями

Працівники поліції під час санкціонованого обшуку встановили, що 37-річний чоловік на  території власного домоволодіння обладнав теплиці для вирощування конопель, повідомляють в Нацполіції.

В рамках операції «МАК» на території області тривають заходи, направлені на виявлення незаконних насаджень нарковмісних рослин, які проводяться із застосуванням спеціальних літальних апаратів поліцейських підрозділів.

Під час обстеження у Жовтоводському районі поліцейські виявили теплиці з коноплями, оснащені спеціальним обладнанням для догляду за рослинами. Слідчі заходи у домоволодінні відбулися 12 липня за участі прокурора Жовтоводської окружної прокуратури. Загалом під час обшуків було вилучено майже 250 кущів конопель та півтора кілограма висушеного й подрібненого канабісу. Все вилучене направлено на експертизу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Після отримання результатів експертизи чоловіку буде вручено повідомлення про підозру. За санкцією статті йому загрожує від 3-х до 7 років позбавлення волі.