У Кам’янському підприємство спричинило державі 28 млн грн збитків

У Кам’янському підприємство спричинило державі 28 млн грн збитків

У Кам’янському викрито службових осіб ТОВ, діями яких державі спричинено збитки у понад 28 млн грн, повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, вказане ТОВ незаконно використовувало державні земельні ділянки загальною площею 83 га у Кам’янському для ведення господарської діяльності з переробки та розміщення шлакових відвалів.

Аби отримати прибутки підприємство майже цілодобово завозило на територію промислові відходи металургійного виробництва, переробляло їх, а отриманий металобрухт у подальшому реалізовувало. При цьому орендну плату за користування земельними ділянками товариство не сплачувало, внаслідок чого державі спричинено матеріальні збитки.

В рамках кримінального провадження співробітниками прокуратури, Головного управління Національної поліції в області, ГУ Держгеокадастру в області спільно з працівниками ГУ Держпраці та Державної екологічної інспекції проведено обшуки у приміщеннях підприємства, за місцем мешкання фігурантів справи та їх авто. В ході обшуків вилучено комп’ютери та первинну фінансову документацію.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрито посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю, які, зловживаючи службовим становищем, спричинили місцевому бюджету збитки у понад 28,7 млн грн (ч.2 ст.364 КК України).  Наразі досудове розслідування триває. Встановлюються причетні до злочину особи.

Крім того, Кам’янською міською радою заявлено позов про відшкодування завданих підприємством збитків.